Číšníci a servírky

FirmaLéčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 500 Kč až 27 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Lázeňské hotely MIRAMARE přijmou do svého týmu
ČÍŠNÍKY A SERVÍRKY pro provoz v Lázeňském hotelu NIVAMARE Pozlovice.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• nabídka, servis pokrmů a nápojů
• dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
• součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
POŽADUJEME
• vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
• flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
• přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME
• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
• motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)
• roční odměnu
• samostatnou práci a možnost seberealizace
• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA
• možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování
• příspěvek na dopravu

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Antonína Václavíka 336, Pozlovice, Česko
mzda, plat (hrubý):25 500 Kč až 27 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dělené směny
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Ubytování
  • Jiné výhody: zvýhodněné rekreace v rámci skupiny Royal Spa
  • Jízdní výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o., IČ: 60727942
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:15. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince